O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 2001 roku zajmuje się realizacją zarówno małych jak i dużych zleceń. Wcześniej prowadziliśmy działalność gospodarczą. W 2016 roku przekształciliśmy się w Spółkę, zaś w 2017 roku otworzyliśmy dodatkowo oddział firmy w Olsztynie województwo warmińsko-mazurskie. Staramy się cały czas rozwijać. Posiadamy sieć sprawdzonych i rzetelnych kolporterów, flotę samochodów jak również stale współpracujemy z wieloma firmami z różnej branży. Reklamy mają szczególną rolę do odegrania w promocji, są bardzo skutecznym i prostym rozwiązaniem pozwalającym na dotarcie do dużej ilości potencjalnych klientów. Doświadczenie w branży pozwala Nam zaproponować klientom idealne rozwiązanie umożliwiające rodzaj promocji dla firmy.

Dodatkowo zajmujemy się poszukiwaniem obszarów i stawianiem bilbordów reklamowych. Na terenie powiatu ostródzkiego posiadamy własne tablice pod bilbordy reklamowe. Projektujemy bilbordy reklamowe oraz gazetki reklamowe. Współpracujemy na stale z drukarnią.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług. Zaproponujemy ofertę najkorzystniejszą dla klienta, która pozwoli na rzetelne i kompleksowe wykonanie zleconej usługi. Zawsze gwarantujemy wysoką jakoś wykonania świadczonych przez Nas usług i zadowolenie klienta. Dzięki Naszemu doświadczeniu i świadczonym usługą jesteśmy w stanie zwiększyć sprzedaż w Państwa Firmie. W zależności od potrzeb klienta zajmujemy się realizacją zlecenia w czasie w jakim klient tego wymaga.
DMR Sp z o.o. zapewnia kolportaż oraz kontrolę przeprowadzonej dystrybucji. Wszelkiego rodzaju uwagi i zastrzeżenia zostają przyjęte, sprawdzone ponownie podczas rekontroli i poprawione jeżeli zachodzi taka potrzeba. Wszelkiego rodzaju uwagi będą przyjmowane przez osoby wyznaczone do kontaktu. Przy każdym kolejnym kolportażu bierzemy pod uwagę zmiany w obszarach do kolportażu.

Firmy z którymi mieliśmy okazję współpracować:
Eden Finance, INBAP-Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, Sieć Handlowa Eden, Patio Color, Jawa, Euro bank, Alior Bank, Specjaliści RTV–AGD, Intermarche, Bricomarche, Elhurt PPHU, Mrówka, Biedronka, PGN, oraz wiele, wiele innych.

Od wielu lat mamy stałych klientów, mających okazję korzystać z wygodnego środka promocji jakim jest np. gazetka reklamowa. Pomagaliśmy otwierać wiele supermarketów i sklepów. Stała współpraca jest gwarancją naszej rzetelności. Dbamy o naszych klientów, to jest najważniejsza idea jaka przyświeca naszej działalności.